JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Nechte vaší online prezentaci na nás a věnujte se naplno svému podniku.

 

SPRÁVA A TVORBA

WEBOVÝCH STRÁNEK

Velice často je vaše webová stránka první zkušeností, kterou mají budoucí zákazníci s vaším podnikem, ať už je to jen prohlížení menu, nebo online rezervace stolu. Chcete, aby vaše položky v menu byly přesně zobrazeny s ostrými fotografiemi a jasnými barvami tak, že se lidem sbíhají sliny a chtějí k vám co nejdříve na jídlo.

Vaše webové stránky podniku musí být stejně dobré, jako vaše jídlo, služby zákazníkům a atmosféra. Tyto prvky kvality musí předávat prostřednictvím obrazovky. Metody, které aplikujeme na design vašich webových stránek, vám k tomu pomohou.

Naše práce:

Vytvořit webové stránky, které odrážejí hodnoty, služby, a profesionalitu vašeho podniku.

Stránky, které mají moderní, atraktivní vzhled, jsou responzivní na mobil, jelikož většina uživatelů prohlíží vaše stránky z mobilního zařízení.

Uživatelsky přátelské stránky pro všechny návštěvníky a v neposlední řadě kvalitní recenze, které uživatelé čtou více, než v jakémkoli jiném odvětví. Poté se o váš web staráme, aby byl stále aktuální.

KOMPLETNÍ SPRÁVA

SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Pomůžeme přitáhnout více zákazníků do vašeho podniku, díky silné prezentaci na sociálních sítích. Používáme vizuálně poutavý obsah ke zvýšení růstu sledujících a každodenní interakci se zákazníky. Propagujeme nové položky v menu, nápoje, akce, zaměstnance a další zajímavosti.

Jako majitel restaurace můžete říci: „Nepotřebuji sociální média, protože většina mých zákazníků pochází z doporučení“. Pokud byste to řekli před několika lety, kdy sociální média nebyla takovým fenoménem, tak byste měli pravdu. V dnešní době jsou ale sociální média místem, kde potenciální klienti zjistí, že váš podnik existuje, proto je nemůžete ignorovat. Je potřeba jít s dobou a přizpůsobit se aktuálním trendům.​

Naše práce:

Denně se starat o obsah na vašich sociálních sítích. Vytvářet kvalitní a zajímavé fotografie a videa. Graficky zpracovávat obsah podle designu vaší značky a podle vašich hodnot. Starat se o pravidelný růst sledujících a zákazníéků na sociálních sítích.

VIDEO

PREZENTACE

Video marketing je velkým trendem dnešní doby a stále roste. Nestačí mít pouze několik fotografií, ale je potřeba dostat mezi lidi i video obsah. Díky profesionálním videím můžete propagovat své podnikání na všech sociálních sítích a zaujmout tak pozornost jak potenciálních zákazníků, tak těch stávajících. Video učí vaše zákazníky více o vašem podniku. Například odkud získáváte potraviny, oblíbené recepty, rady šéfkuchaře, atd. Zákazníky tak můžete prakticky pozvat do své kuchyně díky zákulisním videím a profesionálním radám od vašich kuchařů.

Naše práce:

Každý měsíc vytvořit video obsah, který zaujme potencální zákazníky. Natočit, popřípadě vyžádat si materiály k videu od vás a poté je upravit tak, aby zákazníka zaujaly, pobavily nebo poučily. Video poté šířit na vašich sociálních sítích a webových stránkách, aby se dostalo k co největšímu publiku.

PLACENÁ REKLAMA

NA FACEBOOKU

V dnešní době jedna z nejefektivnějších cest pro růst vašeho podniku. Získejte za vaše peníze více pěnez a ještě k tomu rychle. Můžete doslova utratit 300,-Kč a oslovit tak až 1000 lidí. Můžete zacílít reklamy na lidi na základě jejich zájm a chování, můžete se zaměřit na konkrétní věk, místo bydliště a mnoho dalšího. Oslovíte tak potenciální zákazníky s nabídkou, která je přivede až k vám do podniku. Díky placené reklamě máte také možnost oslovit lidi, kteří už přišli do styku s vaší značkou, například navštívili vaše webové stránky a přesvědčit je, aby navštívili i váš podnik. Hlavní výhodou placené facebookové reklamy je, že můžete zacílený okruh uživatelů oslovit ihned a tím pádem vidět ihned výsledky. Čím více finančních prostředků jste potom ochotni do reklamy uvolnit, tím více lidí oslovíte a o to více lidí navštíví váš podnik.

Naše práce:

Zjistíme potřeby vašeho podniku a celkové cíle, kterých chceme reklamou dosáhnout. Poté vytvoříme několik reklam, které se od sebe liší jak 

grafikou, tak textem. Reklamy monitorujeme, postupně

optimalizujeme a vybíráme ty, které si vedou nejlépe, aby byl výsledný efekt co nejlepší.

Vždy záleží na individuálních potřebách každého zákazníka a přesně tímto způsobem ke každému zákazníkovi přistupujeme. U nás to nefunguje způsobem, že jednáte pokaždé s někým jiným. Vždy s vámi komunikuji já, David Perestjuk, zakladatel RestaurantPromo.cz a vždy se můžeme na všem domluvit.

Osobní přístup a spokojený klient jsou naší prioritou. To však nemění nic na tom, že si klienty důkladně vybíráme. Nechceme totiž, aby se stalo to, že si společně nebudeme rozumět a tím pádem bysme stráceli čas jak my, tak vy.

Chcete s námi spolupracovat?Kliknětě níže a pojďme se pobavit, jak vám můžeme pomoci.

© 20219 by RESTAURANTPROMO

restaurantpromocz@gmail.com   |   Zahradní 222, 431 51 Klášterec nad Ohří

  • Facebook
  • Instagram